DCA 20V MAX Lithium Ion Battery Charger (FFCL20-02), Compatible with DCA 20V Battery, Compact Design with LED Indicator
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
16
quantity
Product details
Category
  • CHARGER SPECIFICATIONS: Input: 120V | Output: 20V, 2A | Plug: Standard U.S. Plug | Model: FFCL20-02 | Weight: 0.83lbs